Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer Dore SCARLETT

 • Mixer Dore dhe rrahëse vezësh miksim të përberësve të ndryshëm.
 • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave.
 • Fuqia180W.
 • 7 Nivele shpejtësie.
 • Materiali: Plastik dhe inox rezistent.

L 1,490

Compare

Përshkrim

Mixer Dore ‘SCARLETT’

 • Mixer Dore dhe rrahëse vezësh miksim të përberësve të ndryshëm.
 • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave.

Specifikat:

 • Ju lehtëson punën dhe ndihmon edhe në pëpunimin e mirë te brumrave të ndryshëm.
 • Pjesët mund të lahen dhe në lavastovilje.
 • Fuqia180W.
 • 7 Nivele shpejtësie.
 • Materiali: Plastik dhe inox rezistent.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj