Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Thekëse Buke First Austria FA-5368

 • Thekëse buke First Austria FA-5368-5 me dy fole të gjata.
 • Thekësia XL me dy fole të gjata për pjekje u shërben disa personave në të njëjtën kohë.
 • Material celik inox për ngrohje dhe thekie të shpejtë të bukës.

L 2,990

Compare

Përshkrim

 • Thekëse First Austria
 • Me dy fole të gjata ku mund të thekni për gjithë familjen.
 • Pjek bukën në mënyrë të barabartë, kafe të artë dhe me shije.
 • Shumë e dobishme për përdorim të përditshëm.

 

Specifikat

 • Madhësia 4 feta
 • Fuqi [W] 1200 – 1400
 • Ngjyra e bardhë
 • Fuqia [V] 220-240
 • Përmasat [CM] 38 X 15 X 17,5
 • Pesha [KG] 1.4
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj