Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Plitë Elektrike Sonifer

 • Plitë elektrike
 • Ideale për cdo gatim.
 • Materiali: Qeramik me cilësi të lartë dhe inox.
 • Arrin temperaturën që dëshironi në mënyrë të menjëhershme.
 • Lehtësisht e pastrueshme.

L 3,990

Compare

Përshkrim

 • Plitë elektrike Sonifer
 • Plita elektrike fantastike për gatimet e preferuara.
 • Ideale për shtëpitë e pushimit, merret kudo me vete.

Specifikat:

 • Ideale për cdo gatim.
 • Ju kursen vënd, sepse nuk zë hapsirë.
 • Materiali: Qeramik me cilësi të lartë dhe inox.
 • Arrin temperaturën që dëshironi në mënyrë të menjëhershme.
 • Lehtësisht e pastrueshme.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj