Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser Dore Hager

 • Mikser dore Hager
 • Një mikser dore i lëvizshëm elektrik që ka dy rrahës metalikë të lëvizshëm dhe shpejtësi të ndryshueshme.
 • Gama e ushqimeve që mund të përzihen me një mikser dore është mjaft e gjerë.
 • Mikson shpejt përbërësit duke krijuar një masë kompakte.
 • I lehtë për tu përdorur dhe pastruar.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Mikser dore Hager
 • 1 shpejtësi: Kjo është një shpejtësi e mirë fillestare për përzierjen e ushqimeve të thata.
 • 2 shpejtësia: Shpejtësia më e mirë për të filluar përzierjen e përbërësve të lëngshëm, salcërave të sallatës.
 • 3 shpejtësi: Për përzierjen e ëmbëlsirave, biskotave dhe bukëve.
 • 4 shpejtësi: Për nxjerrjen e gjalpit dhe sheqerit, ëmbëlsirat.
 • 5 shpejtësi: Për rrahjen e vezëve

Specifikat

 • Mikser dore Hager
 • Fuqia: 450W
 • ngjyra: metal
 • Tensioni: 220V
 • Shpejtësia: 5
 • Aksesorë produkti: 2 copë rrahës i sheshtë + 2 copë grep brumi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj