Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Korigjues Shpine

Per te gjithe ata qe kane probleme me shpinen, ky produkt ofron mbeshtetje per shpinen dhe ndihmon ne drejtimin dhe lehteson dhimbjet.
ëë E pershtatshme per femra dhe meshkuj
ëë Drejton Shpinen
ëë Material qe krijon rehati ne shpine
ëë Lahet thjeshte

L 1,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:korigjues-shpine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Korigjues Shpine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj