Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mushama per Femra

Mos shtyeni me planet tuaja per shkak te shiut! Me kete mushama ju do te qendroni te thate dhe floket tuaj nuk do te prishen as nga shiu dhe as nga era.
ëë Një pjesë e gjatë trupi me kapuë të madh duke ju mbajtur të thatë nga koka tek këmbët
ëë Materiali i saj stimulon tharjen duke ju krijuar mundesine ta vendosni ne cante
ëë Material 100% poliester
ëë Vjen ne 3 ngjyra: E kuqe, E zeze, Blu
ëë Ne cmim pershhet edhe canta perkatese per ruajtjen e sendeve tuaja personale

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mushama-per-femra

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, Blue, Red

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mushama per Femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj