Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur rrobash

Hekur rrobash me pllake qeramike
ë Pllaka e hekurit eshte material qeramike.
ë Fuqia:2000 wat
ë Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
ë Me sistem vetpastrimi.
ë Material qe nuk ngjit dhe nuk demton veshjet.
ë Me mundesi per hekurosje vertikale

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:clear-view-cover-case-to-galasy-2016-pink

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj