Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharese Flokesh

Thani floket lehtesisht me kete tharse te fuqishme te markes Gemei.
ëë Ka nje motorr ma kapacitet 1800-2200 watt
ëë Mbrojtje ndaj mbi nxehtesise
ëë 2 nivele shpejtesie
ëë Pajiset dhe me koken e difuzorit
ëë 3 nivele nxehtesie: i nxehte, i ftohte dhe normal

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tharese-flokesh-7

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese Flokesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj