Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse për ëmbëlsirat, karamelet, frutat e thata

Ideale per frutat e thata.

Mos u shqetësoni më për ëmbëlsirat ose frutat e thata pasi mund të bëhen me pluhur.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për ëmbëlsirat, karamelet, frutat e thata

  • Ideale per frutat e thata.
  • Mos u shqetësoni më për ëmbëlsirat ose frutat e thata pasi mund të bëhen me pluhur.
  • Tashmë kjo mini frutiere e mbyllur bëhet e juaja.
  • Mjaft praktike dhe tepër moderne për shtepinë tuaj.

Specifikat:

  • Hapet duke u rrotulluar.
  • Pastrohet lehtësisht.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj