Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese per qerasje

Mbajtese per qerasje kaq e bukur dhe e vecante
Ne formen e nje lule me petale, perfekte per te mbajtur fruta, karamele, embelsira apo snacks te ndryshme
Rrotullohet per ta mbyllur dhe hapur ne cdo moment qe deshironi
Praktike dhe komode kur qerasni miqte tuaj ne shtepi!

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-per-qerasje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese per qerasje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj