Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tabel Edukative 3 Në 1

 • Tabel edukative 3 në 1.
 • Ndihmon për të promovuar imagjinatën dhe kreativitetin e fëmijëve tuaj.
 • Permasat: 87cm x 50cm x 57cm
 • Ngjyrat: Rozë, portokalli.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Tabel edukative 3 në 1.
 • Zhvillon imagjinatën dhe kreativitetin e fëmijëve
 • Tabela e madhe vizatimore magnetike e dyanshme.
 • Dy anë: Dërrasë e zezë dhe dërrasë e bardhë.
 • 1x stilolaps shënues
 • 1x tabelë vizatimi
 • 1x gomë magnetike në tabelë
 • 1x raft mbajtëse dërrase
 • 1 Kuti shkumës
 • 42 copë figura magnetike në total (10x numra, 26x shkronja, 6x simbole)

Specifikat

 • Permasat: 87cm x 50cm x 57cm
 • Mosha: 3 vjet +
 • Ngjyrat: Rozë, portokalli.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj