Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirese fruta perimesh

Deshironi nje grirese multifunksjonale dhe mjaft efikase per gatimë
Qelik qe nuk ndryshket dhe me teh te mprehte
Tas plastik per te mbledhur ushqimin
Lahet shume shprejt dhe e shendetshme per ju
Permasat 24.5 * 19 * 5.5cm

L 690

Compare
Status: Ka stok
Kodi:grirese-fruta-perimesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese fruta perimesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj