Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolinë Mini Për Hekurosje

  • Tavolinë hekurosje me këmbë të palosëshme.
  • Hekurosja e rrobave tuaja mund të jetë kaq praktike me këtë tavoline mini.
  • Mbulesa e lëvizshme dhe e lashme.
  • Material me cilësi të mirë.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Tavolinë hekurosje mini.
  • Mini tavolinë hekurosjeje portative për qepje, dhoma artizanale, shtëpi, konvikt.
  • Ju do të jeni në gjendje të hekurosni rrobat tuaja në një lartësi të përshtatshme për të shmangur dhimbjen e qafës dhe shpinës.

Specifikat

Material: Metalik

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj