Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mashë Për Kaçurela SOKANY

 • Mashë për kaçurela sokany
 • Me ketë mashë magjike në pak minuta do të keni kacurelat që gjithmonë keni dëshiruar.
 • Për një stilim ndryshme të flokëve tuaj vjen masha Sokany SC-501 profesionale.
 • 2 nivele nxehtësie dhe 3 cilësime të kohëmatësit.
 • Krijoni kacurrela të ndryshme.
 • Mbron flokët nga nxehtësia.

L 3,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Sokany SC-501 profesional për flokët me onde.
 • Për kacurrela dhe valë që zgjasin shumë.
 • Qeramikë dhe metal i punuar për flokë me shkëlqim dhe të shëndetshme.

Specifikat

 • 3 cilësime të nxehtësisë
 • Fuqia: 25W-39W
 • Tensioni: 220-240v
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj