Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirese Perimesh

Grini perimet shpejt dhe lehte me griresin elektrik te markes se njohur Sokany.
ëë Fuqia: 400 W
ëë Sistem me 6 thika
ëë Kapaciteti: 0.5 litra
ëë Pastrohet lehte dhe shpejte

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:grirese-perimesh-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese Perimesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj