Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Rrobash First Austria

 • Hekur rrobash First Austria
 • Për një hekurosje cilesore, zgjidhja optimale për amvisat dhe jo vetëm.
 • First FA-5640-2 blu e ëelët, hekur me avull 1100 W.
 • Përfshi tabanin prej ëeliku inox, funksionin e hekurosjes së thatë, dritën pilot, kupën matëse dhe ëantën e transportit.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hekur rrobash First Austria
 • Me hekurin praktik të udhëtimit, ju jeni gjithmonë të veshur bukur dhe pa rrudha kur jeni në lëvizje.
 • Hekuri udhëtues kompakt me dorezë palosëse.

Specifikat

 • 1100 W
 • Rezervuar uji 60 ml
 • 293 vrima të daljes së avullit
 • Zgjedhja e ndryshueshme e temperaturës
 • Pllakë ëeliku inox 18.5 x 9 cm
 • Shkalla e rregullueshme e avullit deri në 13 g / min
 • Spërkatje uji 0,2 g / aktivizim
 • Aksesorë: kupa uji, ëantë transporti
 • Peshon vetëm 750 gram
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj