Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tapet Për Tualet

  • Set me 3 tapetë të vegjel për tualet.
  • Me dizenjo të vecantë për tualetin tuaj.
  • Thith lehtë ujin dhe pluhurit rezistente ndaj rrëshqitjes.
  • Pastrohet lehtë, mund të lahet direkt me lavatriëe ose duar.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Set tapet për tualet.
  • Pëlhurë kadifeje, ndjesi shumë e butë dhe komode fundi i rrjetës PVC, jo-toksike, pa erë.
  • Bërë nga pjesa e poshtme poliestër dhe pjesa e poshtme e rrjetës PVC.
  • Perfekte për shtëpi, hotele, apo zyra.

 

Specifikat

  • Trashësia: 0.8cm 5%
  • 3 copë një set
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj