Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Aksesorë Për Tualet

  • Elegante dhe praktike kjo mbajtëse peshqiri dhe aksesorësh.
  • Do tu dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj.
  • Mjaft praktike nuk zë vënd.

L 990

Compare

Përshkrim

Mbajtëse tualeti për aksesorë personal dhe për varjen e peshqirit.

Ngjitet me vakum mjaft thjeshtë në pllakat tuaja.

Specifikat

  • Ngjitet në mur me vakum.
  • 25.00×15.00×12.50cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj