Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dollap për rroba

 • Dollap për rroba
 • Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.
 • Ideal për dhoma fëmijësh

L 3,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Dollap per rroba

 • Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.
 • Ideal për dhoma fëmijësh.

Specifikat:

 • Dollap portativ plastik me 2 modelet më të mira.
 • I vogël dhe praktik që përshtatet në ëdo dhomë.
 • Montohet dhe ëmontohet lehtë.
 • I përshtatshëm për shtëpi pushimi.
 • Mund ta vendosni edhe në ballkone.
 • Në gjendje me ngjyrë të zi, blu, roze, jeshil dhe lejla.
 • Përmasat: Dollap i vogël me përmasa: 111*47*75 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj