Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse peshqiri për tualet

  • Mbajtëse peshqiri për tualet. ëVarësja e peshqirëve për të sistemuar peshqirët tuaj nga ai më i vogli deri tek ai më i madhi.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse peshqiri për tualet.ë

  • Varësja e peshqirëve për të sistemuar peshqirët tuaj nga ai më i vogli deri tek ai më i madhi.
  • Do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj.
  • Ngjitet mjaft thjeshtë në pllakat tuaja. Pjesa e shkopinjve e lëvizshme.
  • Mjaft praktike nuk nxë vënd.

Specifikat:

  • Mban deri në 10 kg.
  • Materiali:ëPlastik ABS dhe inox rezistent

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj