Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese Rrobash Plastike

  • Mund te varni xhaketa dhe këmisha por edhe fustanë e pallto të gjata pa i rrudhur ato.
  • Materiali: Plastike
  • Madhësia: 160 X 55 X 42 cm

L 2,290

Compare

Përshkrim

  • Mund te varni xhaketa dhe këmisha por edhe fustanë e pallto të gjata pa i rrudhur ato.
  • E përshtatshme për cdo ambient.
  • Mund ta zhvendosni lehtësish.
  • Strukturë e fortë plastike dhe tub i trashë.
  • Dy rafte dhe rrota celiku të zeza.

Specifikat

  • Materiali: Plastike
  • Madhësia: 160 X 55 X 42 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj