Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Frutash

Blender frutash. Blender i frutave dhe perimeve sherben per te bere lengje  sa me te mira dhe sa me te shendetshme per shendetin e njeriut.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Blender frutash
  • Makine perzierje frutash dhe perimesh
  • Ideale per te pergatitur lengje te ndryshme
  • Automatike
  • Fuqi deri ne 35w
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj