Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Forma Për Akullore

 • Forma Për Akullore
 • Ideale për të bërë akullore në shtëpi, kasata, pure frutash.
 • Pajisur me një mbështetje praktike për ngrirjen e përbërjes në akull dhe për të ruajtur formën.
 • Bërë me plastikë rezistente me cilësi të lartë.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Forma për akullore.
 • Ideale për të bërë akullore në shtëpi, kasata, pure frutash, etj.
 • Pajisur me një mbështetje praktike për ngrirjen e përbërjes në akull dhe për të ruajtur formën.
 • Bërë me plastikë rezistente me cilësi të lartë.

Specifikat

 • Materiali: PP
 • Madhësia:
 • Diametri i bazës: 15.5cm.
 • Trashësia bazë: 2 cm.
 • Lartësia totale: 17 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj