Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Kabllosh Spiral

  • Fleksibel për organizim të kabllove.
  • Organizues i kabllove kompjuteri njëkohësisht dhe mbrojtës i kabllove.
  • Shijoni një ambient të rregullt, zyrës ose dhomës së ndënjes në shtëpi.

L 690

Compare

Përshkrim

  • Organizuese kabllosh spirale , për organizim të kabllove.
  • Mbështillni kabllon rreth kabllove tuaja dhe në një minutë mund të shijoni një mjedis të pastër.
  • Materiali plasik fleksibel dhe e butë.
  • Mund ta shkurtoni gjatësinë sipas dëshirës tuaj.

Specifikat

  • Përmasat: diameter 22mm, gjatësi 2m
  • Ngjyrë: të zezë

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj