Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kamer Sigurie Për Shtëpi Imilab C20

 • Kamer sigurie për shtëpi imilab C20
 • Risi e fundit e kamerave inteligjente
 • Kamer monitorimi kompakte për sigurinë e shtëpisë.
 • Ka vizion 360 gradë, zbulim lëvizjeje, thirrje video dhe teknologji të përparuar të inteligjencës artificiale për zbulim të saktë në kohë reale.

L 3,790

Compare

Përshkrim

 • Kamera e zgjuar e mbikqyrjes Imilab C20.
 • Kamera e brëndshme e sigurisë WiFi me vizion të natës, audio me dy drejtime.
 • Pesha e tij është mjaft e lehtë, duke qenë vetëm 211g dhe është e disponueshme vetëm në ngjyrë të bardhë.
 • Baza rrotulluese siguron një gamë shikimi 360 gradë.
 • Furnizimi me energji dhe dalje 5V-2A / 10W
 • Kabllo energjie USB

 

Specifikat

 • Me përmasa: 112 ë 76 ë 76 mm
 • Rezolucion 1080p
 • Rotacioni 360 gradë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj