Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kremastar Dhe Tharëse Rrobash Elektrik

 • Kremastar dhe tharëse rrobash elektrik
 • Kjo tharëse dhe varëse rrobash elektrike e cila është më efektive edhe më e shpejtë se një tharëse e thjeshtë rrobash.
 • E lëvizshme, duke e bërë atë të përsosur për udhëtime.
 • Rrobat thahen më shpejt me ajër të ngrohtë në 50 – 60 grade.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kremastar dhe tharëse rrobash elektrik
 • Kjo tharëse dhe varëse rrobash elektrike e cila është më efektive edhe më e shpejtë se një tharëse e thjeshtë rrobash.
 • E lëvizshme, duke e bërë atë të përsosur për udhëtime.
 • Rrobat thahen më shpejt me ajër të ngrohtë në 50 – 60 grade.

Specifikat

 • Tensioni: 110-220v
 • Fuqia: 150 W
 • Ngjyra e bardhë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj