Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Karikues me Wireless

Ky produkt eshte ideal per personat qe bejne udhetime te gjata ne makine dhe u nevojitet nje karikues pa patur nevoje qe te lidhet me fishe. Njekohesisht kryen rolin e mbajtesit te telefonit dhe karikuesit.
ëë Pershtatet per te gjithe Smartphonat qe suportojne karikimin me Wireless
ëë Suporton Fast Charging, i cili karikon deri ne 40% me shpejt se standartja
ëë

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:karikues-me-wireless

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karikues me Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj