Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Ngrohes Muri

Per ditet e ftohta te dimrit, pajisuni me ngrohesin qe montohet lehtesisht ne mur te First Austria. I thjeshte ne perdorim dhe eshte i pajisur me telekomande.
ëë Pajiset me ekran LED
ëë Fuqia maksimale 2000 W
ëë Punon me Timer
ëë Temperatura vendoset sipas deshires

L 6,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohes-muri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohes Muri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj