Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Libër Kasafort

  • Libër kasafort
  • Krejt e re dhe me cilësi të lartë ky liber kasafort.
  • Siguroni gjërat tuaja me vlerë në shtëpi apo biznes.
  • Dekoruese për ëdo ambjent.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Libër kasafort.
  • Ideale për ruajtjen e gjërave me vlerë.
  • Me ëelës për hapje dhe mbyllje.

Specifikat

  • Materiali: pllakë celiku, plastike.
  • Ngjyra: e kuqe blu zezë / kafe.
  • Përmasa: 24 cm x 15.5 cm x 5.5 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj