Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Detektor Parash

  • Mënyra me e sigurt për të zbuluar kartemonedhat false!
  • Mbroni biznesin dhe financat tuaja personale.
  • Detektim i menjëhershëm dhe saktësi 100%.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mënyra me e sigurt për të zbuluar kartemonedhat false!
  • Mbroni biznesin dhe financat tuaja personale.
  • Detektim i menjëhershëm dhe saktësi 100%.
  • Llambë me drite blu fluoreshente UV 9W për dallimin e elementeve te sigurisë.

 

Specifikst

  • Përmasat: 18 cm x 12cm x 12.5 cm.
  • Dite blu fluoreshente UV 9W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj