Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Për Fruta Të Thata

  • Mbajtëse për fruta të thata me 5 ndarje.
  • Kutia është plastikë i fortë me kapak dhe dorez.
  • Kutia është perfekte dhe ka mjaftueshem hapësirë për të mbajtur fruta të thata.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Mbajtëse për fruta të thata me 5 ndarje.
  • Kutia është plastikë i fortë me kapak dhe dorez.
  • Kutia është perfekte dhe ka mjaftueshem hapësirë për të mbajtur fruta të thata.
  • Eshtë e përbërë nga plastika ABS.

 

Specifikat

  • Material: Plastike
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj