Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohëse Vogël Prize

  • Ideale për dhoma gjumi,zyra, tualete, etj.
  • Me ketë ngrohëse do të arrini të vendosni tëmperaturen e domosdoshme në dhomën tuaj.
  • Eshtë i vogël, praktik dhe mjafton të vihet në prizë për të punuar.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mund të programoni se sa kohë do ta mbani ndezur.
  • Ngroh dhomën shpejt.
  • Fuqi deri në 400W.
  • Me ekran dixhital që ju lejon të kontrolloni dhe vendosni temperaturën nga 15 gradë në 32 gradë.
  • Nuk konsumon shumë rrymë elektrike.

Specifikat

  • Përmasat: 16 x 12cm
  • fuqi deri në 400W.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj