Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lampë Led, Vrasës insektesh

Mbroni veten dhe familjen tuaj.

Llampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash.

Mjafton ta vendosni në prizë.

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Vrasës insektesh

  • Mbroni veten dhe familjen tuaj.
  • Llampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash.
  • Mjafton ta vendosni në prizë.

Specifikat:

  • Mund ta përdorni për cdo ambjent.
  • Tërheq mushkonjën ndaj dritës duke i shkatërruar ato shpejt dhe higjenikisht.
  • Jo toksike dhe pa kimikate.
  • Me kursim energjie.
  • Përmasat: 12 x 6.3cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj