Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lampë Led, Vrasës insektesh

Llampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Lampë Led, Vrasës insektesh. ëLlampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash. Mund te qendroje ne këmbë psh mbi tryezë ose mund ta varni diku.

Materiali:ë PlastikëABS dhe motor zjarrdurues, eshte e sigurt nga mbinxehja

Rezistente ndaj ujit

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj