Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qëruese Manuale Për Bërthamat E Qershive

  • Qëruese manuale për bërthamat e qershive.
  • Mjaft efikase kjo qëruese manuale, mund të hiqni lehtësisht bërthamat e qershive.
  • Hidhni qershite dhe shtypni tubin.
  • Kokërrat dalin të qëruara pa bërthamë

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Vendosni qershi ose fruta rrushi nën fole.
  • Shtypni butësisht dorezën në fole, dhe qershitë dalin të qëruara.
  • Mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

 

Specifikat

  • Materiali: PP
  • Madhësia: 27 * 16 * 10cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj