Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Doreza Boksi per Femije

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
ëë Ne set perfshihet edhe thesi i reres
ëë Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
ëë Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
ëë Jane te perbera nga material pro mjedisit
ëë Permasat 37 x 18 x 18 cm

L 1,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:doreza-boksi-per-femije

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreza Boksi per Femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj