Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aparat fotografik për fëmijë

Dhurata ideale për të vegjlit tuaj.
Lumturojini atoë duke i dhurar këtë aparat.
Dizjan unik dhe kaq tërheqës për vogëlushët tuaj.

 

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Aparat fotografik për fëmijë Digital

  • Dhurata ideale për të vegjlit tuaj.
  • Lumturojini atoë duke i dhurar këtë aparat.
  • Dizjan unik dhe kaq tërheqës për vogëlushët tuaj.
  • I pajisur me lente të dyfishtë para dhe të pas fëmijët mund ta përdorin atë për të realizuar foto reale.

 

 

 

 

 

 

 

Specifikat:ë

  • I përdorshëm nga mosha 5-7 vjec
  • I karikueshëm me fish
  • 1200w pixel
  • 2.0 ich HD screen
  • Bateria: 1200mAh
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj