Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dekoderi tokesor DVB-T / T2

Dekoderi ku ju mund te shihni kalanet tokesore papasur nevoj per tv te ri
Bën të mundur shikimin ultra HD
ë Marrës Full HD Eevc H.265
ë Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati
ë I lehte per tu perdorur, permban dhe manuar perdorimi

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:dekoderi-tokesor-dvb-t-t2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dekoderi tokesor DVB-T / T2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj