Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dekoderi Tokesor

Dekoderi tokesor
ë Vjen per vetem 1990 leke ë
ë Bën të mundur shikimin ultra HDë
ë Marrës Full HD Eevc H.265ë
ë Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gatië
ë I lehte per tu perdorur, permban dhe manual perdorimië

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:dekoderi-tokesor

Përshkrim

Te gjitha kanalet tokesore Shqiptare kane nisur procesin e dixhitalizimit dhe me marresin e vjeter te Televizorit tuaj nuk do te shikoni transmetimet e tyre.ë
Dekoderi DVB-T2 mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV, ju te shikoni kanalet Dixhitale pa Pagese, pra mund te shikoni vetem ato kanale publike te cilat nuk eshte e nevojshme te paguash per tëi pare.ë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dekoderi Tokesor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj