Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharse vogël elektrike

Tharse e vogël dhe praktike.

Ideale për ju.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tharse vogël elektrike

  • Tharse e vogël dhe praktike.
  • Ideale për ju.

Specifikat:

  • Madhësia kompakte është e përshtatshme për të udhëtuar dhe ruajtur.
  • Rezistoni ndaj rënies, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, era e fortë, zhurma e ulët dhe shpërndarja e mirë e nxehtësisë.
  • E padëmshme për flokët tuaj.
  • Funksioni i joneve të hidratuar, flokë jo të thatë, të butë dhe me shkëlqim.
  • Dy ëelësa.
  • Me dizajn të montuar në mur, është kursim i hapësirës dhe i përshtatshëm për tëu përdorur.
  • Vendoset: dhoma për mysafirë në hotel, qendra e kohës së lirë sportive, pishinë, dhomë sauna, shtëpiake etj
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj