Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Pishinë për fëmijët

Pishina në formë këpudhe.

Mos u shqëtësoni më për fëmijët tuaj.

Do të argëtohen pa masë në rehatinë e shtëpisë.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pishinë për fëmijë

  • Pishina në formë këpudhe.
  • Mos u shqëtësoni më për fëmijët tuaj.
  • Pishina ideale për të vegjlit tuaj.
  • Do të argëtohen pa masë në rehatinë e shtëpisë.

Specifikat:

  • E përshtatshme për fëmijët.
  • Mund te pushojnë dhe të lahen të qetë pa u shqetësuar.
  • Mund të paloset dhe të futet në një ëantë shpine për të marrë me vete.
  • Pishina e është e përshtatshme për udhëtime.
  • Material i cilësis së lartë.
  • Përmasat: 1.02m x 89cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj