Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lazer Për Tavan Makine

 • Lazer për tavan makine
 • Krijoni një atmosferë romantike në makinë.
 • Efekti i ndritshëm Starry krijon një atmosferë romantike për ëatinë ose shtëpinë tuaj të makinës, mund të përdoret gjithashtu për të dekoruar ditëlindje ose festa festive.
 • Ky lazer përdoret lehtësisht i përshtatshëm për të gjitha makinat, dekor i brendshëm me porta USB.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Dritë LED atmosferë, dritë dekorative, drita dekorimi të brendshëm.
 • Efekti i mrekullueshëm i ndriëimit, dritat e yjeve të catisë së makinës, projeksioni lazer i kuq me yje të kuq krijojnë një romancë.
 • Efekti i llambës së projeksionit mund të ndryshohet nga llamba Star rrotulluese manuale me memorie.
 • Ndricim i lartë dhe konsum i ulët i energjisë.

 

Specifikat

 • Rregullohet në drejtim 360
 • Modeli i produktit: C202
 • Tensioni: 5 V
 • Fuqia: 1W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj