Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshqir Ftohës

 • Peshqir freskues për palestër ose vrap
 • Në vetëm 3 hapa:
 • 1- lageni,
 • 2- shtrydheni,
 • 3-shkundeni dhe gati për përdorim.
 • Mund ta përdorni për orë të tëra, mjafton ta shkundni dhe freskohet sërish.
 • Copa mikrofibër absorbon ujin dhe rregullon avullimin për të larguar djersën nga trupi.
 • Shmang nxehjen dhe përshpejton tharjen.

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Peshqir ftohës për palestër.
 • Thahet e butë dhe nuk pikon ujë.
 • Pesha e lehtë dhe e lëvizshme: paloset në një paketë të vogël dhe zë pak hapësirë cantën tuaj.
 • Ftohje gjatë thithjes së djersës pa pikuar ujë në të njëjtën kohë

Specifikat

 • Material: Mikrofibër
 • Stili: Sport
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj