Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Korrektuesi i shpinës dhe qafës

Jeleku qe eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon në qendrimin drejte te shpines.
ëUnisex dhe i dizenjuat për meshkuj dhe femra.
ëMe masa te ndryshme S, M, L, XL, XXL, XXXL.
ëCilesia me e mire dhe material i plote
ëMbahet lehte ne trup.
ëI pershtatshem per tu perdorur ne pune, shtepi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar ne palester.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:purple-solo-2-wireless

Përshkrim

In the united states, curricula overwhelmingly focus on understanding fractions as parts of a whole, using area models www.pro-homework-help.com and pie charts, and teaching students the procedures for adding or multiplying, for example.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Korrektuesi i shpinës dhe qafës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj