Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Miksues proteinash

 • Miksuesi i proteinave ideale për për frekuentuesit e rregullt të palestrave.
 • Ky është një mikser proteinash me bateri, që do të thotë që ju mund ta merrni dhe përdorni këtë mikser kudo!

 

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Miksues proteinash

 • Ju vjen në ndihmë kaq praktik ky miksues proteinash.
 • Miksuesi i proteinave ideale për për frekuentuesit e rregullt të palestrave.
 • Mund te rrisni masën e muskujve duke u bër akoma më tërheqes me proteinat tuaja te preferuara.

Specifikat:ë

 • Ky është një mikser proteinash me bateri, që do të thotë që ju mund ta merrni dhe përdorni këtë mikser kudo!
 • Thjesht shtoni ujin dhe ndizeni dhe prisni që të formohet vorbulla, pastaj shtoni pluhurin tuaj proteinik, suplemente dhe shumë më tepër.
 • Përzierje në ëast pa grumbullim.
 • Mund të karikohet dhe me fishë
 • Materiali: Plastik ABS
 • Fuqia: 750W
 • Sasia: 450ml
 • Tension: ë220-240V

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj