Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tonifikues Vithesh

  • Dedikuar tërësisht bukuris femërore.
  • Arritni figurën tuaj ideale në ëdo kohë dhe kudo.

L 1,290

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tonifikues Vithesh

  • Dedikuar tërësisht bukuris femërore.
  • E rehatshme pa mundimin që duhet të shkoni në palester.
  • E përkryer për vithet tuaja.
  • Arritni figurën tuaj ideale në ëdo kohë dhe kudo.
  • Stimulimi i muskujve djegia e dhjamit, ndërtimi i muskujve, për formën perfekte.ë
  • Efekt masazhi.
  • Thjesht bashkojeni atë në trupin tuaj një herë në ditë, lehtë arrini objektivin tuaj të stërvitjes duke përdorur kohën e përditshme, të përshtatshme dhe praktike.

Specifikat:ë

  • Me jastëk në formë U për vithe.
  • Dizajni i jastëkut ergonomik.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj