Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Orë Dore

  • Ore dore
  • Perfshihen ditet e javes, data, sistem alarmi
  • Jane vendosur ngjyra te ndryshme dhe te specifikura per te ndricuar naten.
  • Materiali plasike
  • Permasat 24 cm

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Ore dore
  • Perfshihen ditet e javes, data, sistem alarmi
  • Jane vendosur ngjyra te ndryshme dhe te specifikura per te ndricuar naten.
  • Materiali plasike
  • Permasat 24 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj