Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Larës trupi prej selikoni

Për një lëkurë të shëndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e bën lëkurën të lëmuar.

Ju ndihmon te qetesoheni pas një dite të ngarkuar, është mjaft i gjatë për të pastruar të gjitha pjesët e shpinës.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Larës për trupin prej selikoni

  • Për një lëkurë të shëndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e bën lëkurën të lëmuar.
  • Ju ndihmon te qetesoheni pas një dite të ngarkuar, është mjaft i gjatë për të pastruar të gjitha pjesët e shpinës.

Specifikat

  • Selikon i but i përshtashëm dhe për lekur te ndjeshme.
  • Materiali: Cilësi e lartë dhe përdorim i qëndrueshëm
  • Përmasat: 11.5cm

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj