Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtese Alumini Kundra Yndyrave

  • Mbrojtese alumini kundra yndyrave.
  • Shmangni spërkatjet gjatë gatimit në muret afer sobës.
  • Bllokon në mënyrë efektive spërkatjen e vajit në kuzhinë dhe efekti i izolimit të nxehtësisë .

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbrojtëse alumini, do të shmangë spërkatjet gjatë gatimit në muret afer sobës.
  • Bllokon në mënyrë efektive spërkatjen e vajit në kuzhinë dhe efekti i izolimit të nxehtësisë.
  • Mjaft e lehtë në pastrim.
  • Materiali: alumin

Specifikat

  • Me përmasa: 33*28 cm
  • Materiali: alumin
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj