Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tenxhere Për Skuqje Me Temperaturë Të Kontrollueshme

  • Tenxhere për skuqje me temperaturë të kontrollueshme.
  • I përshtatshëm për zierjen e supës, skuqjen, patatet e skuqura, qoftet e skuqura, këmbët e pulës të skuqura.
  • E përshtatshme për burime të ndryshme zjarri, përfshirë soba me gaz, tenxhere me induksion, soba elektrike dhe burime të tjera zjarri.
  • Tigan i thellë celiku.

L 3,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tenxhere e thellë gatimi, me kapak i bere nga siperfaqe inox, veshje te brëndshme e cila nuk ngjit për gatim me të shëndetshem dhe të sigurt.
  • Mund të përdoret për të skuqur patatet, pulën, karkalecat ëdhe ushqime të tjera.
  • Me një dizajn i pajisur me sitë, ju mund të kulloni vajin gjatë skuqjes.

 

Specifikat

  • Madhësia: 20.5 * 20 * 11.3
  • Materiali: ëelik inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj